• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

• Szanowni Rodzice i Opiekunowie, Drodzy Uczniowie,

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się w dniu 1 września 2022 r. w sali gimnastycznej:

• 9.00 - klasy IV-VIII
              • 10.00 - klasy I-III

Rodziców klas II – VIII prosimy o nie wchodzenie do budynku szkoły.

Po zakończeniu oficjalnej uroczystości uczniowie klas spotkają się ze swoimi wychowawcami w klasach

Dyrektor szkoły – Urszula Marszałek

• Wyprawka ucznia klasy I

• Informujemy, że podręczniki do edukacji wczesnoszkolnej, edukacji informatycznej i języka angielskiego zapewnia szkoła.

Podręcznik i zeszyt ćwiczeń do religii należy zakupić we własnym zakresie:

- „Jesteśmy bożą rodziną" – wydawnictwo Święty Krzyż - Podręcznik do religii dla klasy I

Ponadto prosimy o zaopatrzenie uczniów w następujące pomoce i przybory:

• ołówki, kredki, gumkę, temperówkę, klej i nożyczki,
              • podpisane pudełko z farbami plakatowymi, pędzle i kubeczek na wodę,
              • podpisane pudełko z plasteliną i podkładkę,
              • trzy podpisane teczki,
              • pióro ze stalówką na naboje, zapasowe naboje
              • podpisany papier kolorowy do wycinanek,
              • podpisane zeszyty 16 kartkowe:  dwa w kratkę i jeden w cienkie kolorowe linie,
              • zeszyt 32 kartkowy w kratkę (do informacji),
              • blok techniczny A4 biały,
              • blok techniczny A4 kolorowy,
              • blok rysunkowy A4 biały,
              • blok rysunkowy A4 kolorowy,
              • obuwie zmienne
              • strój sportowy – krótkie ciemne spodenki, biała koszulka, obuwie sportowe

- strój gimnastyczny: biały podkoszulek bez nadruków, krótkie, ciemne (granatowe lub czarne) spodenki, obuwie sportowe typu „halówki” (najlepiej wiązane, dobrze trzymające stopę na białej lub jasnej podeszwie) + podpisany worek na strój,

- obuwie zamienne, które obowiązuje od 15 października do 15 kwietnia cały ; na te buciki potrzebny będzie worek (najlepiej z nieprzemakalnego materiału, który szybko wysycha; wymiary worka takie, aby swobodnie można było włożyć obuwie zimowe).

Pełne wyposażenie należy skompletować i przynosić ze sobą od pierwszego dnia nauki. Wszystkie przybory szkolne i zeszyty powinny być podpisane.