• Nasze Projekty

• AKADEMIA ASY TRÓJKI

Nasza szkoła zgłosiła się do ogólnopolskiego projektu PZU Futbol Plus z udziałem mistrza świata Lukasa Podolskiego i jako szkoła jest pierwszą Akademią w Polsce . Akademia nosi nazwę ASY TRÓJKI.

PZU jest sponsorem tytularnym projektu PZU Futbol Plus

Cel projektu:

• stawia sobie za cel aktywizację dzieci i młodzież z różnymi niepełnosprawnościami;
            • stawia sobie za cel aktywizację dzieci i młodzież z różnymi niepełnosprawnościami poprzez organizację treningów piłki nożnej;
            • zrzesza akademie i kluby, które organizują treningi piłki nożnej dla dzieci i młodzieży z różnymi niepełnosprawnościami;
            • wspiera osoby i podmioty, które chcą założyć akademię;
            • organizuje turnieje;
            • dofinansowuje działalność akademii, które realizują  cele i założenia projektowe;
            • organizuje szkolenia i warsztaty dla trenerów.

Szkoła prowadzi nabór do Akademii ASY TRÓJKI  dla 15 uczestników. Treningi odbywać będą się na ORLIKU . Trenerem jest Pan Piotr Borys.

Warunki przyjęcia:

- dzieci i młodzież do 18 r.ż z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności z całej gminy oraz gmin ościennych,

- rekrutacja trwa od 24. 04.2023r. do 04.05.2023r.,

- zapisy w sekretariacie szkoły,

- karta zgłoszenia, oświadczenie i zgody znajdują się w linku poniżej lub w sekretariacie szkoły.

Spełniamy marzenia o trenowaniu piłki nożnej i udziale w rozgrywkach piłki nożnej.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Poniżej znajduje się link do FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO DO KLUBU AKADEMIA ASY Z TRÓJKI wraz z oświadczeniami opiekunów prawnych:

FORMULARZ_ZGLOSZENIA_DO_KLUBU_AKADEMIA_ASY_Z_TROJKI.docx