• Bezpieczne ferie

• Pod takim hasłem odbyła się pogadanka przedstawiciela Policji Państwowej przeprowadzana z naszymi uczniami w dniu 8 lutego.

Przedstawione zostały zasady bezpiecznego spędzania czasu podczas ferii zimowych.

• Podsumowanie I semestru

• W dniu 8 lutego br. miał miejsce apel podsumowujący wyniki pracy szkoły w I semetrze. Zostały przedstawione wyniki klasyfikacji poszczególnych klas wraz z rankingiem frekwencji.

Wszsytkim uczniom gratulujemy wysokich wyników w nauce!

Życzymy dalszych sukcesów!

• Tematyczno-muzyczny piątek

• Za nami miesiąc styczeń  i tym samym kolejny tematyczno-muzyczny piątek.

Klasa 5 A zaproponowała temat:

„Powróćmy jak za dawnych lat
              w zaczarowany bajek świat”
              Tak więc pomysł klasy 5 A to: ŚWIAT POSTACI BAJKOWYCH

Tradycyjnie były taneczne przerwy - muzyka, tańce i oczywiście dobra energia.

Była odrobina szaleństwa i wspólna zabawa !!!

• 31 Finał WOŚP – GRAMY RAZEM

•              29 stycznia 2023 roku zagraliśmy kolejny raz najpiękniejszą muzykę z najpiękniejszą orkiestrą świata. Zagraliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Uczniowie naszej szkoły kolejny raz okazali wielkie serce chętnie przyłączając się do corocznej akcji WOŚP. Tego dnia  wolontariusze  z radością i entuzjazmem wyruszyli na ulice Paczkowa i okolicznych miejscowości, aby kwestować na rzecz WOŚP.

Łączna suma zebranych pieniędzy wraz z wpłatami na eSkarbonka przez paczkowski sztab to 18, 865,07 zł.

Brawo dla naszych wolontariuszy. Wielkie dzięki również dla wolontariuszy – absolwentów naszej szkoły, którzy jak co roku „grali” razem z Nami :)

Mieszkańcom naszej gminy serdecznie dziękujemy za każdy gest!!! J

A oto nasi dzielni wolontariusze:

Maja Makowska, Julia Sobula, Aleksandra Tomaszczuk, Julia Dzika, Amelia Dzika, Dominika Ziemianek, Kinga Garbacz, Kamila Pikul, Klaudia Paluch, Zuzanna Olejnik, Michał Zarzecki.

Podczas imprezy towarzyszącej przygotowanej przez OKiR mogliśmy również podziwiać Wicedyrektora naszej szkoły i uczniów w pokazach sztuk walki oraz w występach tanecznych i wokalnych. Było pięknie!!

Dziękujemy wszystkim - darczyńcom, wolontariuszom, opiekunom i organizatorom sztabu WOŚP  za okazane serce!!! J

• Najważniejsze wytyczne zachowania bezpieczeństwa zdrowotnego MEiN, MZ i GIS dla uczniów w związku z COVID-19

• Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

W związku w wysoką zachorowalnością wśród uczniów i pracowników szkoły, Dyrekcja Szkoły zwraca się z prośbą, aby:

• Uczniowie nie uczęszczali do szkoły, jeśli wykazują objawy sugerujące infekcję lub chorobę zakaźną.
              • Rodzice (prawni opiekunowie) mogą przyprowadzić ucznia do szkoły i go/je z niej odebrać, jeżeli nie wykazują objawów sugerujących infekcję lub chorobę zakaźną.
              • W związku z rekomendacją  MEiN, MZ i GIS przed wejściem do szkoły uczniowi będzie mierzona temperatura termometrem bezdotykowym. W przypadku wystąpienia objawów chorobowych rodzic (opiekun prawny) zobowiązany będzie do odebrania dziecka ze szkoły.

Urszula Marszałek – Dyrektor Szkoły

Podstawa prawna:

Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. 2020 poz. 493).