• INNOWACYJNA SZKOŁA Google”.

• Miło nam poinformować, że Nasza szkoła znalazła się w gronie uczestników Programu “INNOWACYJNA SZKOŁA Google”.

Program ten został stworzony z myślą o Szkole i dla Szkoły. Założenia jednej z największych inicjatyw Google dla Edukacji w Polsce są odzwierciedleniem misji - skupienie się na sukcesach i wspólna droga w procesie cyfrowej zmiany.

“INNOWACYJNA SZKOŁA Google to Program, który przede wszystkim udoskonali metodykę, ale i uzupełni dotychczasowy ekosystem szkolny o innowacyjne narzędzia sprawdzone na całym świecie!

• Wyniki egzaminu ósmoklasisty

• Miło nam poinformować, że nasza absolwentka, uczennica klasy VIIIa Zofia Jałowiec, otrzymała z przedmiotów egzaminacyjnych egzaminu ósmoklasisty maksymalną ilość punktów.

• Język polski 96%
              • Matematyka 100%
              • Język angielski 100%

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!