• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

• Szanowni Rodzicie i Opiekunowie, Drodzy Uczniowie,

W poniedziałek, w dniu 04-09-2023 odbędzie się uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego:

1. Godzina 09:00 – uczniowie klas IV-VIII
                2. Godzina 10:00 – uczniowie klas I-III

Po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego dla rodziców uczniów klas pierwszych odbędzie się spotkanie z p. Dyrektor Urszulą Marszałek w sali gimnastycznej.

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego odbędzie się na placu przed szkołą. W przypadku niepogody uroczystość zostanie przeniesiona do sali gimnastycznej.

• Listy uczniów klas pierwszych

• Szanowni Rodzice i Opiekunowie uczniów klas pierwszych,

W dniu 25 sierpnia 2023 r, od godziny 10:00, zostaną opublikowane listy uczniów klas pierwszych. Listy zostaną wywieszone na drzwiach wejściowych do szkoły.

• Nasza szkoła wśród laureatów konkursu „Mierzymy się ze smogiem”!

• Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Nasza szkoła znalazła się wśród laureatów konkursu „Mierzymy się ze smogiem”!

Dołączyliśmy do projektu ESA – Edukacyjna Sieć Antysmogowa i otrzymamy bezpłatny Pakiet edukacyjny 2, w skład którego wchodzą:

· ekran edukacyjny zamontowany wewnątrz budynku szkoły do wyświetlania danych pomiarowych oraz prezentacji treści edukacyjnych;

· szkolenia dla nauczycieli koordynatorów i dostęp do cyfrowych materiałów edukacyjnych.

• Z głębokim żalem i smutkiem informujemy, że w dniu 30 lipca 2023r. zmarła nasza emerytowana koleżanka Pani Ewa Czadankiewicz

•  „Zmarli przyjaciele nie spoczywają w ziemi,     ale żyją w naszych sercach: tak Bóg chciał, abyśmy nigdy nie byli sami”

Aleksander Dumas

Z głębokim żalem i smutkiem informujemy, że w dniu 30 lipca 2023r. zmarła nasza emerytowana koleżanka Pani Ewa Czadankiewicz,

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 04 sierpnia 2023r. o godz. 13.00 w Kościele Ujeźdźcu

MGR EWA CZADANKIEWICZ

1958 – 2023

Nauczyciel od 1986r. – 2018r.

- W szkole Podstawowej Nr 1 w Paczkowie od dnia 01.09.1986r. do dnia 31.08.1999r.

- W Publicznym Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Paczkowie od 01.09.1999r. do 31.08.2017r.

- W Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Paczkowie od 01.09.2017r. do 31.08.2018r.

Odejście po ciężkiej chorobie emerytowanej  Nauczycielki byłego Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Paczkowie, a także Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Paczkowie Pani Ewy Czadankiwicz jest dla nas wielką stratą.
              Jej życzliwość i dobroć pozostanie zawsze w naszej pamięci. Szacunek jaki okazywała drugiemu człowiekowi wyróżniał Ją od innych ludzi. Zawsze dla każdego miała słowa otuchy i zachęty.  Nigdy nie odmawiała pomocy ludziom w potrzebie.
               Jako nauczyciel chemii, fizyki i wychowawca kochała młodzież, nie dystansowała się od spraw trudnych i problemów młodych, stwarzała im szansę przebrnięcia trudnego wieku.
              Jako matka rodziny o swoich najbliższych, najdroższych Swemu sercu mówiła zawsze z ogromną miłością, czułością, szacunkiem i godnością.   Swoim życiem, swoimi marzeniami i tęsknotami pokazywała, co jest w życiu najpiękniejsze i najważniejsze, jaki system wartości jest skarbem największym.

Droga Ewo –  będziesz obecna w naszej Pamięci i we wspomnieniach. Niech Bóg Wszechmogący osądzi Ciebie nie wedle Twoich win, ale wedle Swego Miłosierdzia, o co będziemy się modlić. Spoczywaj w Pokoju

Rodzinie i Najbliższym Zmarłej składamy najszczersze kondolencje.

Pogrążeni w żałobie
               Dyrektor, Grono Pedagogiczne,
              Pracownicy Administracji i Obsługi,
              Uczniowie i Rodzice