HARMOGRAM DOWOZÓW UCZNIÓW I MŁODZIEŻY W ROKU SZKOLNYM 2023/2024 - ważny od 18 października 2023 r.
HARMONOGRAM DOWOZU DZIECI I MŁODZIEŻY
DO SZKÓŁ POŁOŻONYCH NA TERENIE GMINY PACZKÓW NA ROK SZKOLNY 2023/2024
Z MIEJSCA ZAMIESZKANIA DO WSKAZANYCH PLACÓWEK OŚWIATOWYCH
ORAZ ODWIEZIENIE DZIECI I MŁODZIEŻY PO ZAJĘCIACH LEKCYJNYCH
NA PRZYSTANEK W MIEJSCU ZAMIESZKANIA
DOWÓZ (PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK)
od 18.10.2023 r. – aktualizacja przystanków
43 miejsca siedzące , 0 stojących
TRASA A
GODZINA WYJAZDU
PRZYSTANKI
Uczniowie
6:50
PACZKÓW ul. Jagiellońska
7:00
Ujeździec
SP T 28
7:07
Trzeboszowice I
7:09
Trzeboszowice II
7:12
Trzeboszowice Szkoła
28
7:20
Frydrychów
7:23
Ścibórz/Tawerna
SP T 13, PP T 2wsiadają
7:27
Wilamowa Książe
SP T 1
7:30
Wilamowa/Wieś
SP T 11, SP 3 2
7:35
Trzeboszowice Szkoła
26 + PP T 2wysiada
7:41
Stary Paczków/Kościół
20
7:43
Stary Paczków/Sklep
7:45
Stary Paczków/Kościół
7:46
PACZKÓW ul. Mickiewicza/PSP 3
SP 3 18+ SP 3 2
7:48
ul. Zawadzkiego/PSP 2
SP 2 2
7:51
Paczków DW.
RAZEM
28/28/22
50 miejsc siedzących , 50 stojących
TRASA B
GODZINA WYJAZDU
PRZYSTANKI
Uczniowie
6:50
PACZKÓW ul. Jagiellońska
6:57
PACZKÓW ul. Sienkiewicza
7:07
Dziewiętlice
SP T 26
7:09
Dziewiętlice I
7:14
Trzeboszowice Szkoła
26
7:17
Trzeboszowice II
7:19
Trzeboszowice I
7:22
Dziewiętlice I
SP 2 6, SP 3 1
7:24
Dziewiętlice
7:28
Ujeździec
SP 2 3, SP 3 5, PP 1 1
7:35
Lisie Kąty
SP 3 6
7:39
Unikowice III
SP 2 2, SP 3 16
7:41
Unikowice II
7:43
Unikowice I/Wieś
7:49
ul. Mickiewicza/PSP 3
22
7:53
ul. Zawadzkiego/PSP 2/ PP 1
17 + PP 1 1
7:58
PACZKÓW DW.
RAZEM
26/40
35 miejsc siedzących , 25 stojących
TRASA C
GODZINA WYJAZDU
PRZYSTANKI
Uczniowie
7:20
PACZKÓW DW.
7:30
GŁĘBOKA/Kościół
SP 2 1 (Głęboka) + SP 3 1 (Głęboka)
7:35
POMIANÓW DOLNY/Rostków
18+PP 1 2
7:37
POMIANÓW DOLNY
7:40
POMIANÓW DOLNY/Golina
7:43
ul. Dworcowa
1
7:45
PACZKÓW DW.
7:48
ul. Zawadzkiego/PSP 2/ PP 1
8+1+1 (Głęboka) + PP 1 2
7:50
ul. Mickiewicza/PSP 3
10 +1 (Głęboka)
7:53
PACZKÓW DW.
RAZEM
23
46 miejsc siedzących , 30 stojących
TRASA D
GODZINA WYJAZDU
PRZYSTANKI
Uczniowie
7:10
PACZKÓW ul. Jagiellońska
7:12
PACZKÓW ul. Zawadzkiego/PSP 2
7:20
GOŚCICE III
29/ PP 2 2
7:22
GOŚCICE/Kościół
7:24
GOŚCICE/Skrzyżowanie
7:28
PACZKÓW ul. Zawadzkiego/PSP 2/PP 2
8 + PP 2 2
7:30
ul. Mickiewicza/PSP 3
21
7:33
Paczków DW.
7:40
KOZIELNO II
26 + PP 3 9
7:42
KOZIELNO I
7:45
Paczków DW
7:48
PACZKÓW ul. Młyńska/PP 3
PP 3 9
7:51
ul. Mickiewicza/PSP 3
24
7:55
ul. Zawadzkiego/PSP 2
2
7:59
Paczków DW.
RAZEM
31/35
Odwozy
43 miejsca siedzące , 0 stojących
TRASA A
GODZINA WYJAZDU
PRZYSTANKI
Uczniowie
15:05
PACZKÓW DW.
15:10
ul. Mickiewicza/PSP 3
18ST Paczków+2Wilamowa
15:15
ul. Zawadzkiego/PSP 2
2 ST Paczków
15:18
STARY PACZKÓW/Kościół
20
15:20
STARY PACZKÓW/Sklep
15:22
STARY PACZKÓW/Kościół
15:29
Trzeboszowice Szkoła
28 + PP T 2
15:32
Wilamowa/Wieś
11 + PSP 2
15:37
Ścibórz/Tawerna
13, PP T 2
15:40
Frydrychów
15:45
Książ
1
15:49
Trzeboszowice Szkoła
15:52
Trzeboszowice II
15:54
Trzeboszowice I
16:01
Ujeździec
16:10
PACZKÓW ul. Jagiellońska
RAZEM
20/30
50 miejsc siedzących, 50 stojących
TRASA B
GODZINA WYJAZDU
PRZYSTANKI
Uczniowie
14:55
Paczków ul. Jagiellońska
15:10
Trzeboszowice Szkoła
54
15:13
Trzeboszowice II
15:15
Trzeboszowice I
15:18
Dziewiętlice I
26
15:20
Dziewiętlice
15:24
Ujeździec
28
15:25
ul. Mickiewicza/PSP 3
10+1 Głęboka
15:30
ul. Zawadzkiego/PSP 2/PP 1
8+1 Głęboka + PP 1 2
15:33
PACZKÓW DW.
15:35
ul. Dworcowa
1
15:39
POMIANÓW DOLNY/Golina
18 + PP 1 2
15:42
POMIANÓW DOLNY
15:45
POMIANÓW DOLNY/Rostków
15:50
GŁĘBOKA/Kościół
2 Głęboka
16:05
PACZKÓW DW.
RAZEM
54/23
35 miejsc siedzących, 25 stojących
TRASA C
GODZINA WYJAZDU
PRZYSTANKI
Uczniowie
14:55
PACZKÓW DW.
15:00
Paczków ul. Mickiewicza/PSP 3
16, 6, 5, 1= 28
15:05
ul. Zawadzkiego/PSP 2/PP 1
2, 3, 6 = 11 + PP 1 1
15:11
Unikowice I/Wieś
18
15:13
Unikowice II
15:15
Unikowice III
15:19
Lisie Kąty
6
15:26
Ujeździec
5, 3 + PP 1 1
15:30
Dziewiętlice
1, 6
15:32
Dziewiętlice I
15:35
Trzeboszowice I
15:37
Trzeboszowice II
15:40
Trzeboszowice Szkoła
15:44
Dziewiętlice I
15:46
Dziewiętlice
15:54
Paczków ul. Sienkiewicza II
15:55
Paczków ul. Jagiellońska
RAZEM
40
46 miejsc siedzących , 30 stojących
TRASA D
GODZINA WYJAZDU
PRZYSTANKI
Uczniowie
15:05
PACZKÓW DW.
15:10
ul. Mickiewicza/PSP 3
24
15:15
ul. Zawadzkiego/PSP 2
2
15:20
Paczków ul. Młyńska/PP 3
PP 3 9
15:22
PACZKÓW DW.
15:26
KOZIELNO I
15:29
KOZIELNO II
26+ PP 3 9
15:35
PACZKÓW DW.
15:38
Paczków ul. Zawadzkiego/PSP 2/PP 2
8 + PP 2 2
15:40
ul. Mickiewicza/PSP 3
21
15:45
GOŚCICE I/Skrzyżowanie
29 + PP 2 2
15:47
GOŚCICE II/Kościół
15:49
GOŚCICE III
15:57
ul. Zawadzkiego/PSP 2
16:00
Paczków ul. Jagiellońska
RAZEM
26/31