• Wyniki z egzaminu ósmoklasisty

• Drodzy Uczniowie,

Na skrzynki w Librusie otrzymaliście dane do logowania w serwisie wyniki.edu.pl, gdzie możecie sprawdzić swoje wyniki z egzaminu ósmoklasisty.

Dane do logowania możecie także odebrać w sekretariacie szkoły.

• Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

• Kolejny rok szkolny za nami. 24 czerwca był dla uczniów ostatnim dniem w roku szkolnym 2021/2022. Zakończenie roku szkolnego rozpoczęło się o godzinie 9:00 dla klas I – III, o godzinie 10.00 dla klas IV – VII -  przed wejściem do szkoły.  Wszystkich zgromadzonych przywitała dyrektor szkoły Urszula Marszałek, która dokonała podsumowania całorocznej pracy. Był to nie tylko kolejny rok edukacji w cieniu pandemii COVID-19, ale również czas wojny, kiedy szkoła przyjęła uczniów z Ukrainy.  Pani dyrektor pogratulowała uczniom sukcesów, wręczyła świadectwa z wyróżnieniem i życzyła wszystkim bezpiecznych i słonecznych wakacji. Następnie uczniowie udali się do klas na ostatnie przed wakacjami spotkania z wychowawcami.

O godzinie 11.00 odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022 i pożegnania uczniów klasy VIII. W uroczystości wzięli udział uczniowie, grono pedagogiczne, rodzice uczniów oraz zaproszeni goście. Akademia rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu państwowego i hymnu szkolnego. Nastąpiło także uroczyste przekazanie sztandaru uczniom klasy VII. Część oficjalną uświetniło pełne gratulacji i życzeń przemówienie Pani Dyrektor –Marszałek, skierowane do absolwentów , rodziców i nauczycieli mówiąc, że właśnie przeszli przez wszystkie szczeble naszej szkolnej drabiny, po to, aby rozpocząć nowy etap w swoim życiu, do którego każdy miał szansę dobrze się przygotować. Uroczystość została zakończona zatańczeniem poloneza w wykonaniu naszych absolwentów.