• 60-lecie Szkoły

• 60 lat Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Paczkowie

„ Czasu nie da się zatrzymać, ale warto wracać do chwil,

które pozostają w naszej pamięci na zawsze”

Zaproszenie z okazji

Jubileuszu 60-lecia Szkoły

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowe Nr 3 im. Jana Pawła II                                         wraz z Gronem Pedagogicznym, Pracownikami, Radą Rodziców oraz Uczniami

serdecznie zapraszają

Absolwentów i Przyjaciół Szkoły

na uroczystość okazji Jubileuszu 60 – lecia istnienia Szkoły, która odbędzie się w dniu 13 października 2022 roku.

Program uroczystości:

Godz. 9.00 – Masza święta w Kościele Parafialnym św. Jana Ewangelisty                        w Paczkowie

Godz. 10.00 – jubileuszowa Gala w Ośrodku Kultury i Rekreacji w Paczkowie             ul. Wojska Polskiego

Godz.12.30 – przejście uczestników uroczystości do siedziby szkoły

Godz. 13.00 - 15.00 -  wspólne zwiedzanie szkoły, spotkania z nauczycielami, wychowawcami, poczęstunek.

Mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników, jesteśmy zobligowani przestrzegać aktualnych zasad ograniczeń wynikających z trwającej pandemii COVID – 19.

Honorowy Patronat nad zaplanowaną uroczystością z okazji 60 – lecia Jubileuszu obejmą:
          - Burmistrz Gminy Paczków – Artur Rolka
          - Stowarzyszenie „ Trojka Dzieciom”

HARMONOGRAM  PRZYGOTOWANIA OBCHODÓW JUBILEUSZU SZKOŁY

1.    Założenie fanpage`a jubileuszowego – kwiecień 2022r.
          2.    Bieg papieski 18. 05.2022r.
          3.    Wycieczki dla uczniów - „Szlakiem Patrona” – maj – czerwiec 2022r.
          4.    Przygotowanie Trójkowego Dnia Integracji na Pikniku Rodzinnym 04.06.2022r. – w tym:
          - koncert Alicji Czajkowskiej
          -  występy nauczycieli i chętnych absolwentów
          -  mecz piłki ręcznej Absolwenci – Uczniowie
          -  przygotowanie kawiarenki dla zaproszonych gości
          5.    Wycieczka dla nauczycieli i pracowników szkoły – czerwiec 2022r.
          6.    Wieczorek pt. „ Wspomnienia” dla emerytowanych nauczycieli i pracowników – koniec września 2022r.
          7.    Uroczysta gala Jubileuszu – 13 października 2022r.
          - msza św.
          - spotkanie w Domu Kultury
          - zwiedzanie szkoły
          8. Bal andrzejkowy z okazji Jubileuszu 60 – lecia szkoły – listopad 2022r.
           Ponadto: -  przygotowanie 60 pocztówek do szkół Jana Pawła II
                          -  Pocztówki od absolwentów
                          -  Zbieranie zdjęć, pamiątek związanych z historią szkoły, skanowanie.