• Spektakl profilaktyczny "Gajowy Badura"

• W poniedziałek, 24 kwietnia, dzieci z klas pierwszych uczestniczyły w Teatrzyku pt. "Gajowy Badura", w którym nauczyli się wielu ważnych rzeczy m.in. segregacja śmieci, dbanie o lasy oraz otrzymali na pamiątkę książeczki .

• 232 rocznica uchwalenia Konstytucji 3-go Maja

• 28 kwietnia w naszej szkole uczciliśmy 232 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3-go Maja organizując uroczystą akademię, którą rozpoczęto od wprowadzenia Sztandaru Szkoły i odśpiewania Hymnu Narodowego oraz Hymnu Szkoły. Uczniowie pod okiem nauczycieli, Pani Anny Kupczak i Pani Anety Hamerli-Glińskiej, zaprezentowali część artystyczną. Występ uświetniły pieśni patriotyczne wykonane przez chór szkolny pod kierunkiem Pana Dariusza Kupskiego. Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor Urszula Marszałek. W swym przemówieniu podziękowała za przygotowanie akademii oraz życzyła wszystkim udanej majówki i bezpiecznego wypoczynku.